кнофликт-конфу

 

 

 

 

Чи звикли Ви до конфліктів? Вони псують Вам життя чи допомагають рухатися?І взагалі, що для Вас є це магічне слово: конфлікт?
Уникати його чи ні?
Чи можливо керувати конфліктами?
Як це робити?
Якщо Вам цікаво знайти відповіді на ці питання, приєднуйтесь до нашого вебінару:
Цей семінар стане корисним тим, хто бажає навчитися бути не жертвою конфлікту, а його режисером.
10 жовтня 2015 р. о 20:00 ГО “Агенція Розвитку Громадянського Суспільства” запрошує на вебинар, який проведе для вас Директор ГО АРГС, Літвішко Олена. Профільна освіта, більш ніж 15 річний досвід тренерської роботи, зокрема, як тренер з даної тематики – 7. Істотний досвід роботи на керівних посадах більше 8 років, в т.ч., як головного редактора 3 видань, керівника PR-відділу Рекламної агенції “Інтермедіа”, керівника прес-служби Фракції “Блоку Кличка” та виконавчого директора ВГО “Інститут Республіка”, а також голови секратаріату Всеукраїнської Ініціативи “За мирний протест!”. Досвід громадської діяльності – 12 років.

Для участі у вебинарі, заповніть цю анкету та зробіть репост на свою сторінку у соціальних сітках зі словами “Я іду на вебінар “Управління конфліктами” від АРГС!”

Кількість місць обмежена 20-ма, тому поспішайте!)

oleksandra

One thought on “Веб-семінар «Управління конфліктами»”

  1. Great thanks for unforgetable practices and valueable comments on everyday conflict prevention and resolution skills! Well-balanced with graphics, oral presentation, and interactive communications with audience!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *