10 жовтня АРГС було проведено наступний вебинар із циклу “Все для Громадського Активіста”, “Управління конфліктами”.
Учасники почули відповіді на наступні питання:

– Причини виникнення та розвитку конфлікту.
– Якщо конфлікт є неминучим (протилежна сторона зумисно намагається його посилити і актуалізувати), що дозволить “переключити” увагу чи зняти напруженість у стосунках?
– Поведінка в конфліктній ситуації?
– Нові альтернативні шляхи вирішення конфліктів.
– Як контролювати конфліктну ситуацію?
– Як залишатися спокійною?
– Як уникнути ескалації?
– Як достукатись до того, хто не хоче тебе чути і кого твоя думка не обходить.
-Як уникнути прямої агресії? Як будувати розмову з між людьми, які мають протилежні думки з приводу певних питань (політіихних, соціальних) таким чином, щоб отримати конструктивну дискусію, а не конфлікт?

Учасники також взяли участь у двох практичних симуляціях, коли вони розкладали свою конфліктну ситуацію на складові та могли подивитися на неї з боку свого опонента, зрозуміти його внутрішні мотиви та цілі.

Найактивніші учасники вебинару були запрошені на практичний семінар з управління конфліктами у листопаді.

Відгуки учасників:

“Дякую за цікавий вебінар і незабутнє спілкування! Надзвичайно прості, корисні та доступні для кожного практики подолання конфліктних ситуацій! Чекаю вже на запис для розшарювання!”

“Great thnx for unforgetable practices and valueable comments on everyday conflict prevention and resolution skills! Well balanced with graphics, oral presentation, and interactive communications with audience!”

 

Про автора:
Директор ГО АРГС, Літвішко Олена. Більш ніж 15 річний досвід тренерської роботи, зокрема, як тренер з даної тематики – 7. Істотний досвід роботи на керівних посадах більше 8 років, в т.ч., як головного редактора 3 видань, керівника PR-відділу Рекламної агенції “Інтермедіа”, керівника прес-служби Фракції “Блоку Кличка” та виконавчого директора ВГО “Інститут Республіка”, а також голови секратаріату Всеукраїнської Ініціативи “За мирний протест!”. Досвід громадської діяльності – 12 років.

18го жовтня чекаємо вас на наступному вебинарі циклу “Все для Громадського Активіста”: “Основи медіа-гармотності”, який проведе для вас Євген Бондаренко. Запис за посиланням:http://goo.gl/forms/4k2A3HKeOyРаздаточный-листок-шкала-тонов

oleksandra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *