У четвер, 8 жовтня в рамках проекту #роби_вибори у Харкові відбулась зустріч із представниками різних громадських організацій.


Даний захід покликаний закласти фундамент нової виборчої культури серед молоді. Усього захід відвідало 70 лідерів молодіжних організацій та ініціатив Харкова. В рамках заходу, Інформаційний директор ГО “Агенція Розвитку Громадського Суспільства” Євген Бондаренко провів воркшоп «Повний Контакт». Учасники заходу протягом чотирьох годин мали змогу дізнатись про основи медіа-грамотності та медіа комунікацій, отримати корисні лайфхаки та практичні поради від тренера.

“Допоки молодь буде залишатись осторонь політичних процесів, сидітиме вдома під час виборів, мовчатиме, коли про неї забувають – доти така ситуація залишатиметься незмінною. Тому ми прагнемо збільшити кількість молоді на виборах, змінити імідж виборів як неважливих, брудних і нецікавих для молодої людини”, – зазначають організатори проекту #роби_вибори.

Завдяки активній роботі учасників, воркшоп був дуже інтенсивний, насичений та цікавий. Після заходу, учасники ще довго не відпускали тренера своїми питаннями.

oleksandra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *